İlimizin köklü kulüplerinden DSİ Bentspor, bu yaz dönemini de dolu dolu geçiriyor. Her yıl geleneksel olarak bünyesinde açtığı Yaz Spor Okulları’nda bir çok yetenekli ismi keşfederek bünyesine katan Yeşil Beyazlı kulüp, bu yaz dönemi de verimli geçiyor. Özelikle Türk sporuna Voleybol branşında sayısız milli voleybolcu kazandıran Bentspor’da,yeni Sultanlar da file önüne geçerek, bu dalın temel eğitimini tecrübeli antrenör kadrosundan almaya başladı.
Kendilerini geliştiriyorlar
Baş Antrenör Kazım Tokat koordinatörlüğünde gerçekleştirilen çalışmalarda çeşitli yaş gruplarındaki 480 sporcu haftanın 4 günü olmak üzere antrenmanlara katılarak kendilerini geliştiriyorlar. Çalışmaların verimli bir şekilde devam ettiğini vurgulayan Baş antrenör Kazım Tokat, hedeflerinin yeni yetenekli isimleri Eskişehir ve Türk voleyboluna kazandırmak olduğunu söyledi.